LOT 1034
gesign. r.o., kerktoren in het verschiet. olieverf op doek -herkomst: Peter van den Braken Centrum te Sterksel-
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch