Arend Hendriks (1901-1951)
Arend Hendriks (1901-1951)
'Zeegezicht met zeilschip op de rede', gesigneerd ‘A Hendriks’ r.o.
Olieverf op paneel, 18,2 x 24,1 cm
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Arend Hendriks (1901-1951)
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam