Arend Jan van Driesten (1878-1969), Boerderij
Arend Jan van Driesten (1878-1969)
Boerderij
gesigneerd rechtsonder
aquarel op papier, 49x69 cm (met lijst: 73x93 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Boerderij
gesigneerd rechtsonder
29 Apr 2024
Netherlands, Hague