LOT 13
Arie Johannes (Aad) Veldhoen (1934-2018)
‘Havengezicht met aangemeerde boten’, gesigneerd ‘Arie Veldhoen’ r.o.Olieverf op doek, 40 x 60 cmArie Johannes (Aad) Veldhoen (1934-2018)
Afmetingen: Olieverf op doek, 40 x 60 cm
Kunstenaar: Arie Johannes (Aad) Veldhoen (1934-2018)
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam