Arie Wassenburg (1896-1970), Bloemen in blauwe vaas
Arie Wassenburg (1896-1970)
Bloemen in blauwe vaas
gesigneerd (linksonder)
olieverf op doek, 30x40 cm (met lijst: 45x55 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Arie Wassenburg (1896-1970)
Bloemen in blauwe vaas
gesigneerd (linksonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague