Arie Wassenburg (1896-1970), Bloemen in blauwe vaas

Arie Wassenburg (1896-1970)

Bloemen in blauwe vaas

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 30x40 cm (met lijst: 45x55 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Arie Wassenburg (1896-1970)

Bloemen in blauwe vaas

gesigneerd (linksonder)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague