LOT 10089
Arie Zwart (1903-1981), 'Bloeiende amandelboompjes'
Arie Zwart (1903-1981)
'Bloeiende amandelboompjes'
gesigneerd 'Zwart' (linksonder); getiteld en gedateerd '1951' (op het spieraam)
olieverf op doek, 30x50 cm (met lijst: 43x62 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Arie Zwart (1903-1981)
'Bloeiende amandelboompjes'
25 Mar 2024
Netherlands, Hague