LOT 80

Armand Rassenfosse (1862-1934)

La danseuse, 1920
Huile sur panneau.
Signée et datée en haut à gauche.

Olieverf op paneel.
Links bovenaan gesigneerd en gedateerd.
90 x 69 cm

24 Nov 2019

La danseuse, 1920
Huile sur panneau.

Olieverf op paneel.
90 x 69 cm

24 Nov 2019