LOT 80
Armand Rassenfosse (1862-1934)
La danseuse, 1920
Huile sur panneau.
Signée et datée en haut à gauche.
Olieverf op paneel.
Links bovenaan gesigneerd en gedateerd.
90 x 69 cm
24 Nov 2019
La danseuse, 1920
Huile sur panneau.
Olieverf op paneel.
90 x 69 cm
24 Nov 2019