LOT 0003

Armand Vanderlick 18971985 Stilleven met pijp

Armand Vanderlick (1897-1985)
Stilleven met pijp, 1943
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
Titrée et datée au dos.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd.
Achteraan gedateerd en getiteld.
55 x 65 cm
Provenance: Exposition/Tentoonstelling:
1973: Koninklijke Museum voor Schone Kunsten, Antwerpen, De Generatie van 1900.
1982: Museum Dhont-Dhaenens, Deurle, Retrospectieve.
Provenance/Herkomst:
Collection privée / Prive collectie, Lasne.

18 Jun 2020
Belgium, Belgium

Armand Vanderlick (1897-1985)
Stilleven met pijp, 1943
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
Titrée et datée au dos.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd.
55 x 65 cm
Provenance/Herkomst:

18 Jun 2020
Belgium, Belgium