LOT 6453195
Arne L. Hansen. Composition (CD)
Automatic translation from Danish.
Arne L. Hansen (1921-2009). Composition, lithograph, no. 43/197, sign. and that. in lead. 49 x 68 (63 x 83) cm. (CD)