LOT 5308669
Arne Vodder spisebord af palisander (4)
Arne Vodder. Spisebord med udtræk, cirkulær plade af fineret palisander, runde tilspidsede ben, medfølgende tre tillægsplader heraf to uoriginale plader. Fremstillet hos Sibast møbelfabrik. H. 74 L. 120cm. Fremstår med brugsspor (4)
29 Apr 2019
Denmark, Aalborg
29 Apr 2019
Denmark, Aalborg