Arnold Bernard Neujean (1887-1959), Straatgezicht
Arnold Bernard Neujean (1887-1959)
Straatgezicht
gesigneerd (linksonder)
aquarel, 23,5x17,5 cm (met lijst: 55x45 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Straatgezicht
gesigneerd (linksonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague