LOT 3 ¤
Artista caravaggesco nordico, sec. XVII
RITRATTO MASCHILE
olio su tela, cm 50x35
Northern Caravaggesque Artist, 17th century
MALE PORTRAIT
oil on canvas, cm 50x35
02 Feb 2021
Italy
RITRATTO MASCHILE
olio su tela, cm 50x35
MALE PORTRAIT
oil on canvas, cm 50x35
02 Feb 2021
Italy