LOT 3 ¤

Artista caravaggesco nordico, sec. XVII

RITRATTO MASCHILE

olio su tela, cm 50x35

Northern Caravaggesque Artist, 17th century

MALE PORTRAIT

oil on canvas, cm 50x35

02 Feb 2021
Italy

RITRATTO MASCHILE

olio su tela, cm 50x35

MALE PORTRAIT

oil on canvas, cm 50x35

02 Feb 2021
Italy