Ary Scheffer (1795-1858)

Figuren

aquarel, gesign. r.o., 18 x 26 cm.

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

[1]

02 May 2024
Netherlands, Amsterdam

Figuren

[1]

02 May 2024
Netherlands, Amsterdam