LOT 6085
General Art and Antique Sale
Ary Scheffer (1795-1858)
Figuren
aquarel, gesign. r.o., 18 x 26 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
[1]
02 May 2024
Netherlands, Amsterdam
Figuren
[1]
02 May 2024
Netherlands, Amsterdam