Asiatika - China, Korea

Lot 11280 Asiatika - China, Korea

Description

cca 1860/80 Pirkenhammer Fischer & Mieg empà r nagyváza. Nyolcoldalú, fém szerelékkel rászerelt talapzaton klasszikus vázatest, láncot imitáló fogó részekkel, kinyà ló fodros szájperemmel. Világoskék fonton empà r minták, kopott aranyozással. Jelzett: masszába nyomott F&M jelzés, kopott, szájpereménél két repedésvonal, m: 49,5 cm

04 May 2024
Hungary, Budapest

Description

04 May 2024
Hungary, Budapest