LOT 37
Auguste Mambour (1896-1968)
Africaine
Huile sur panneau.
Signée en bas à gauche.
Olieverf op paneel.
Links onderaan
Gesigneerd.
60 x 60 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
27 May 2019
Africaine
Huile sur panneau.
Signée en bas à gauche.
Olieverf op paneel.
Links onderaan
Gesigneerd.
60 x 60 cm
Provenance/Herkomst:
27 May 2019