LOT 10139
Auke de Vries (1937), Zonder titel
Auke de Vries (1937)
Zonder titel
gesigneerd (rechtsonder)
gemengde techniek op papier, 56x73,5 cm (met lijst: 64x84 cm)
Herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag.
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Auke de Vries (1937)
Zonder titel
gesigneerd (rechtsonder)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague