Axel Emil de Savornin Lohman (1903-1970)
‘Zomers landschap met kerktoren in het verschiet’, gemonogrammeerd ‘DSL’ r.o.
Olieverf op doek, 26,5 x 35 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam