LOT 2
BALINESISK MÅLNING
Gouache på bomullsduk. Signerad. Mytologiska väsen och krigare. 113x63 cm.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona