LOT 64
BAROMETER, Mahagoni, L 100, gemarkt
BAROMETER, Mahagoni, L 100, gemarkt, MONTI, CANTERBURY, 19.Jh.
10 Sep 2021
Germany, Bonn
10 Sep 2021
Germany, Bonn