LOT 64

BAROMETER, Mahagoni, L 100, gemarkt

BAROMETER, Mahagoni, L 100, gemarkt, MONTI, CANTERBURY, 19.Jh.

10 Sep 2021
Germany, Bonn

10 Sep 2021
Germany, Bonn