LOT 51
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008)
Färglitografi 137/150, sign. Komposition med ansikte. Bladmått 76x54 cm. Ej examinerad ur ram.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona