LOT 120
BENGT LINDSTRÖM
Färglitografi AE 8/75, sign. Gestalter i blått och rött. Dagmått 72x53 cm. Ej examinerad ur ram.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona