LOT 146
BERGBOMS, LAMPOR, ETT PAR
Mässing. Märkta undertill B-024 G-025. 1900-talets andra hälft. Höjd 66 cm. Något ärgade. Smärre repor och märken. Dragknopp saknas.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona