LOT 10
BERNDT WINGE, STOLAR, 36 ST
Plast och förkromad metall. Balzar Beskow AB, 1900-talets andra hälft. Några med skador, repor, märken.
11 Aug 2020
Sweden, Landskrona
11 Aug 2020
Sweden, Landskrona