LOT 8
BERTIL FRIDHAGEN, HYLLSYSTEM, 3+1 DELAR
Jakaranda. Bodafors. 1960-tal. Märkt i låda. Höjd 190, bredd 100+100+100+60 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona