LOT 65
BERTIL FRIDHAGEN, MATBORD
Teak. Modern design. Brännmärkt B. Fridhagen, Bodafors. Höjd 73, diameter 115 cm. Två iläggsskivor a 55 cm/st medföljer. Repor, märken, smärre fanerbortfall.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona