LOT 125

BERTIL VALLIEN, JANUSANSIKTE, KOSTA BODA UNIK

Skulptur i sandgjutet glas med invändig dekor av ansikte, på sockel av kompositsten. Signerad, Kosta Boda, VVavn, 009105, unique. Höjd totalt 37 cm. Ena ögonbrynet med minimalt märke, möjligen från tillverkning, möjligen obetydlig nagg.

14 Aug 2018
Sweden, Landskrona

14 Aug 2018
Sweden, Landskrona