LOT 97
BERTIL VALLIEN, KOSTA UNIK
Konstglas, skål med ingjuten metalldekor av fiskare och fiskar och iriserande yta. Sign. Kosta Unik 5714, B Vallien, samt etikettmärkt. Höjd 10 cm. Tillverkningsmärken på undersidan, små repor under foten.
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona