LOT 78
BIBLIOTEKSBORD
Ek. Barockstil, 1930/40-tal. Höjd 75, bredd 155 cm. Repor, märken.
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona