LOT 81
BLOMSTERBORD
Ek med stenskiva. Modern design, 1900-talets andra hälft. Höjd 56 cm, bredd 90 cm. Smärre slitage.
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona