BOCH / KERAMIS

Description EN
Six cyan blue glazed vases with craquelé. Comprising:
1. F1038 (31 x 20.5 cm, sherd)
2. F1051 (26 x 21 x 13 cm)
3. F1024 (24 x 17 x 17 cm)
4. F1026. (lid missing 14.5 x 15 cm)
5. F1027 (mounted as lamp, 16 x 16 x 19.5 cm)
6. F1025 (lid missing, 13 x 16 cm)

Beschrijving NL
Gevarieerd lot van zes vazen. Cyaanblauwe glazuur en craquelé.
1. F1038 (31 x 20.5 cm, scherf)
2. F1051 (26 x 21 x 13 cm)
3. F1024 (24 x 17 x 17 cm)
4. F1026. (geen deksel, 14.5 x 15 cm)
5. F1027 (als lamp gemonteerd, 16 x 16 x 19.5 cm)
6. F1025 (zonder deksel, 13 x 16 cm)

Description FR
Lot varié de six vases. Email bleu cyan et craquelé.
1. F1038 (31 x 20.5 cm, éclat)
2. F1051 (26 x 21 x 13 cm)
3. F1024 (24 x 17 x 17 cm)
4. F1026. (sans couvercle, 14,5 x 15 cm)
5. F1027 (transformé en lampadaire, 16 x 16 x 19.5 cm)
6. F1025 (sans couvercle, 13 x 16 cm)

23 Apr 2024
Belgium, Antwerp

Description EN
2. F1051 (26 x 21 x 13 cm)
3. F1024 (24 x 17 x 17 cm)

Beschrijving NL
2. F1051 (26 x 21 x 13 cm)
3. F1024 (24 x 17 x 17 cm)

Description FR
2. F1051 (26 x 21 x 13 cm)
3. F1024 (24 x 17 x 17 cm)

23 Apr 2024
Belgium, Antwerp