LOT 10
BOCKBORD OCH ÅTTA STOLAR
Delvis bemålat och betsat trä. Bockbordet 1800-tal. Höjd 76 cm, skivans mått 278x76 cm. Stolarna 8 st snarlika, senbarockstil, 1900-tal. Repor, märken.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona