LOT 155
BOJAN, KINA, CA 1780-1830
Porslin med växtdekor i kobolt. Höjd ca 10 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, obetydligt ytslitage, fotring med mindre skador.
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona