LOT 21
BOKSKÅP
Valnöt och valnötsrot. Oscarianskt, sent 1800-tal. Höjd 265, bredd 105 cm. Repor, märken, listbitar lösa/saknas.
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona