LOT 143
BORD
Betsad bok med skiva i skinnimitation. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Höjd 70, bredd 102 cm. Repor, märken.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona