LOT 151
BORDDSLAMPA
Keramik och förkromad metall. Modern design, 1900-talets andra hälft. Höjd 67 cm. Märken, repor.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona