LOT 147
BORDSLAMPA, FUNKIS
Lackerad och förkromad trä och metall på marmorsockel. 1900-talets första hälft. Höjd 41 cm. Smärre repor och märken.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona