LOT 10
BORDSLAMPOR, 3 ST
I form av sköldpaddor. Patinerad gjutmetall, glaskupa i bärnstensfärgat glas. Samtida tillverkning. Höjd ca 10, längd 20 cm. Smärre bruksslitage.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona