LOT 22
BØRGE MOGENSEN, KARMFÅTÖLJ
Ek med skinnklädsel. "Spanska stolen". Stämplad Fredericia Stol- och Möbelfabrik. Repor, märken, sits med fläck.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona