LOT 1041
BOXEADOR BRONCE DORADO PRINCIPIOS SIGLO XX
"Boxer" in gold metal h. 1915-20.
With black glass base.
sizes: 19 x 6 x 13 cms.
22 Sep 2021
Spain, Madrid
With black glass base.
sizes: 19 x 6 x 13 cms.
22 Sep 2021
Spain, Madrid