BRACO DIMITRIJEVIC (né en 1948)
Tripychos Post Historicus, 1992 (Kasimir Malevith)
Aquarelle et mine de plomb sur papier.
Signée, titrée et datée en bas au centre.
Aquarel en grafiet potlood op papier.
Gesigneerd, getiteld en gedateerd in het midden onderaan.
39 x 46 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Bruxelles.
39 x 46 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Bruxelles.