BRAM BOGART (1921-2012)
Sans titre,2000.
Technique mixte sur panneau.
Signée et datée en bas à droite. Contresignée et datée au dos.
Gemengde techniek op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
Achteraan gesigneerd en gedateerd.
120 x 80 cm
Provenance / Herkomst :
Galerie Protée, Paris.
Collection privée / Prive collectie, Paris.
Sans titre,2000.
Technique mixte sur panneau.
Gemengde techniek op paneel.
120 x 80 cm
Provenance / Herkomst :
Galerie Protée, Paris.