BRAM BOGART (1921-2012)
Terre, 1954.
Huile et technique mixte sur toile.
Signée et datée en bas à droite.
Constresignée, datée et titrée au dos sur le châssis.
Olieverf en gemengde techniek op doek.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
Achteraan op het spieraam gesigneerd, gedateerd en getiteld.
40 x 79 cm
Provenance / Herkomst :
Collection privée / Prive collectie, Bruxelles.
Terre, 1954.
40 x 79 cm
Provenance / Herkomst :