BRAM VAN VELDE (1895-1981)
Description EN
Untitled.
Colour lithograph on imperial Japan paper. Signed in pencil and annotated 'E.A'.
Beschrijving NL
Zonder titel.
Kleurenlithografie op keizerlijk Japans. Getekend in potlood en met annotatie 'E.A'.
Description FR
Sans titre.
Lithographie en couleur sur Japon impérial. Signée au crayon et annotée 'E.A'.
Size: 460 x 365 mm
Description EN
Untitled.
Beschrijving NL
Zonder titel.
Description FR
Sans titre.
Size: 460 x 365 mm