LOT 40
BRICKBORD, nyrenässans, 1900-talets förra hälft
Senare bricka av plast
Condition report: Bruksslitage
Height: 53 cm
Diameter: 61 cm
01 Apr 2024
Sweden, Vasteras
Senare bricka av plast
Height: 53 cm
Diameter: 61 cm
01 Apr 2024
Sweden, Vasteras