LOT 67
BRICKBORD
Betsad bok med lös flintgodsbricka. "Chinese Marine", troligen England, 1800-tal. Höjd ca 60 cm. Bredd ca 59 cm. Sprickor och lagningar i stativ och bricka.
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona