LOT 42
BRICKOR MED GALLERKANT, TRE ST
Pläter. England, 1900-tal. Bredd 32-41 cm.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona