LOT 98
BRUNO MATHSSON, FÅTÖLJER, ETT PAR
Klädsel i textil och skinn på stomme av förkromad metall. "Jetson". Dux. En med lagning i stommen. Repor, märken, fläckar.
27 Feb 2018
Sweden, Landskrona
27 Feb 2018
Sweden, Landskrona