LOT 64

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, SOFFBORD

Masurbjörk med spännben i förkromad metall. Etikettmärkt undertill. Höjd 52,5 cm. Skivans mått 120x80 cm. Brännmärke, faneravslag, repor och märken.

09 Aug 2022
Sweden, Landskrona

09 Aug 2022
Sweden, Landskrona