BUGATTI Pendulette radiateur en métal chromé et laiton

BUGATTI

Pendulette radiateur en métal chromé et laiton

Signée et numérotée 125/250.
Mouvement moderne à pile.

Bugatti, radiator klok in verchroomd metaal en messing. Gesigneerd en genummerd 125/250. Modern batterij-aangedreven uurwerk.

H.19 cm L.11 cm P.4 cm

23 Apr 2024
Belgium, Brussels

BUGATTI

Signée et numérotée 125/250.
Mouvement moderne à pile.

H.19 cm L.11 cm P.4 cm

23 Apr 2024
Belgium, Brussels