LOT 29
BYRÅ MED KALKSTENSSKIVA
Mahogny med intarsiadekor och mässingsbeslag. Louis XVI-stil, 1900-talets mitt. Höjd 81, bredd 116 cm Repor, märken.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona